www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz    

Apartmány Chorvatsko - ubytování s Cestovní agenturou Pavel Vávra - Vaše levné ubytování v Chorvatsku 2024 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

UBYTOVÁNÍ CHORVATSKO 2024 - kompletní nabídka CENÍK 2024 apartmány Chorvatsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

Chorvatsko apartmány PŘÍMO U MOŘE

Chorvatsko 2024 LEVNĚ

PŘEHLED WWW

Chorvatsko apartmány s BAZÉNEM

INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko KONTAKT
POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU

Chorvatsko apartmány -  LOVRIČ  -  ubytování v lokalitě Stupin Čelina - riviéra Rogoznica, Primošten

  

- jižní pohled na dům LOVRIČ - - pláž s vyznačenou polohou domu LOVRIČ - - pláž poblíž domu -

Lokalita : Stupin Čelina, vzdálenost od Šibenické Rogoznice 1,5 km, od Šibeniku 30 km

Popis lokality   Klidná vesnička ležící  mimo  magistrálu a přitom  nedaleko od  krásného  historického  města.  Jsou  zde  převážně nové  apartmánové domy  postavené po roce 1995,  celá  lokalita  je rovinatá  s prostornou  písčitou  pláží, skluzavkami,  plovoucím molem.  V okolí  je  několik  ostrůvků a nádherných  zátok  dostupných  pouze  na  motorových  člunech. Ve vesničce je obchod se vším potřebným. V nedaleké Rogoznici je tržiště, obchůdky, několik místních restaurací a v hlavní sezóně se zde pořádají výlety lodí. 

Supermarkety,  banky,  lékaře,  lékárnu  a velké  tržiště  naleznete  v nedalekém  historickém  Šibeniku,  kde  můžete  posedět v mnoha kavárničkách,  restauracích   nebo si v přístavu vybrat z nabídky výletů,  které  zakoupíte přímo na výletních lodích.  Doporučujeme návštěvu  krásných  vodopádů a  přírodního  parku  na  řece  Krka,  která  je  umocněna cca hodinovou  plavbou  po  řece z Šibeniku v hlubokém skalním kaňonu.  Nemáte-li vlastní motorový člun  je možné zakoupit si lodní jízdenku  za  několik  Kun  přímo v Šibeniku a vypravit se na  jeden z okolních ostrovů. ( Zlarin, Šepurine.... ) 

Vzdálenosti : moře 80m, cesta na pláž 90m, centrum Rogoznice 1.5km, restaurace 1.5km, obchod 250m

          ( uvedené vzdálenosti jsou orientační a závisí na zvolené cestě, rezervovaném podlaží a zvoleném místě na pláži )

Popis apartmánů : Dům je postaven na klidném místě poblíž pláže. Vzhledem k rovinatému terénu okolní domy omezují otevřený výhled na moře. Pronajímáme samostatné apartmány o velikosti AP4+1 v prvém podlaží, AP4+1 ve druhém podlaží, každý má svůj balkon z jižní strany směrem na moře a studio S2 v I.podlaží s velkou terasou na jiho-východní stranu Je možnost spojení propojovacích dveří mezi S2 a AP4+1 v I.p. a tím vznikne jeden velký apartmán pro 6-7 osob. U domu je gril, který je možné používat.      V kuchyních je jídelní stůl, židle, lednice s mrazákem, sporák, nádobí, příbory ........

Parkování :  Na soukromém oploceném parkovišti přímo u apartmánů.

Přístup od domu na pláž : Po rovné zpevněné cestě přímo na pláž. Výborný přístup k moři i do moře můžeme doporučit i hostům s omezenou pohyblivostí nebo pro hosty, kteří mají malé děti v kočárku.  Nepřecházíte žádnou komunikaci 

Pláž : Je zde velká písčitá pláž ( hrubší písek, kamínky ) s pozvolným přístupem do moře vhodná pro malé děti i dospělé. Celoročně jsou zde skluzavky a plovoucí mola na skákání.

Jednotlivé apartmány : 

AP4+1 druhé podlaží - 2x ložnice, 1x obývací pokoj, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x jižní balkon s posezením

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, druhá samostatná ložnice s dvěma lůžky a možností jedné přistýlky, vybavená kuchyňka s jídelnou, obývací pokoj se sedačkou a TV, koupelna s WC, jižní balkon s posezením a částečným pohledem na moře i Rogoznici.

AP4+1 prvé podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x velký jižní balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a možností jedné přistýlky, druhá samostatná ložnice s dvěma lůžky, vybavená kuchyňka s jídelnou, koupelna s WC, velký jižní balkon s posezením.

S2  prvé podlaží - 1x obývací ložnice s kuchyňkou, 1x koupelna s WC, 1x velká jiho-východní terasa

- jedna ložnice s dvojlůžkem, vybavená kuchyň s jídelnou, WC a koupelna, velká jiho-východní terasa s venkovním posezením.

 

V apartmánech je možnost se zdarma připojit na WIFI internet ( síla signálu a rychlost je ovlivněna umístěním vysílače a počtem připojených hostů ! ) 

CENÍK APARTMÁNŮ je  >>ZDE<<

Naše doplňující informace :

Majitelé hovoří Chorvatsky, Anglicky, domluvíte se i Česky. 

Pobyt je možné kombinovat se sousedními domy z naší nabídky : NIKO Antonija, ANITA, Antonija II.

Následující fotografie zobrazují apartmány, jejich interiér a pláže poblíž domu.

- apartmán LOVRIČ AP4+1  II.p. v lokalitě Stupin Čelina -

ložnice v AP4+1   II.p.                                                            druhá ložnice v AP4+1   II.p.                                                         přistýlka v AP4+1   II.p.

kuchyň v AP4+1   II.p.                                                                   jídelna v AP4+1  II.p.                                                        obývací část v AP4+1  II.p.

TV v obývací části v AP4+1   II.p.                                                      koupelna s WC v AP4+1   II.p.                                           balkon s posezením v AP4+1  II.p.

- apartmán LOVRIČ AP4+1  I.p. v lokalitě Stupin Čelina -

    ložnice v AP4+1  I.p.                                                              druhá ložnice v AP4+1   I.p.                                                            přistýlka v AP4+1  I.p.

      kuchyň v AP4+1   I.p.                                                                 jídelna v AP4+1  I.p.                                                            koupelna s WC v AP4+1  I.p.

      balkon u AP4+1  I.p.                                                           posezení na balkoně v AP4+1  I.p.

- studio LOVRIČ S2  I.p. v lokalitě Stupin Čelina -

dvojlůžko v S2  I.p.                                                                      kuchyňský kout v S2  I.p.                                                          koupelna s WC v S2  I.p.

velká terasa pro  S2  I.p.

- dům a poloha domu LOVRIČ v lokalitě Stupin Čelina -

     pohled na dům Lovrič                                                        parkovací plocha u domu pro 3 auta                                     rozložení apartmánů v domu Lovrič

poloha domu LOVRIČ  a pláž poblíž domu                              poloha domu LOVRIČ  a pláž poblíž domu                                              pláž poblíž domu                              

- pláže poblíž domu LOVRIČ v lokalitě Stupin Čelina -

pláž poblíž domu Lovrič v lokalitě Stupin Čelina                                skluzavka na pláži poblíž domu                                              pohled západním směrem k Rogoznici    

různé pohledy na pláž poblíž domu Lovrič                              různé pohledy na pláž poblíž domu Lovrič                             různé pohledy na pláž poblíž domu Lovrič

různé pohledy na pláž poblíž domu Lovrič

různé pohledy na pláž poblíž domu Lovrič

NAVRCHOLU.cz

 

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Na každý Vámi zaslaný e-mail obratem obdržíte potvrzení o doručení

 - poslední úprava této stránky proběhla: 07. února 2024                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

          

Vaše ubytování v Chorvatsku 2024 - levná dovolená v apartmánech oblast střední Dalmácie Chorvatsko