www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz    

Apartmány Chorvatsko - ubytování s Cestovní agenturou Pavel Vávra - Vaše levné ubytování v Chorvatsku 2018 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

UBYTOVÁNÍ CHORVATSKO 2018 - kompletní nabídka CENÍK 2018 apartmány Chorvatsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

Chorvatsko apartmány PŘÍMO U MOŘE

Chorvatsko 2018 LEVNĚ

PŘEHLED WWW

Chorvatsko apartmány s BAZÉNEM

INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko KONTAKT
POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU

- Chorvatsko apartmány - " MIRO " - kvalitní ubytování v lokalitě Pisak - riviéra Omiš

 

Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra

Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra

Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra

- jižní pohled na dům a zahradu -

- pohled z domu Miro -

- moře pod domem -

Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra Chorvatsko apartmán ubytování u moře Pisak CA Vávra
- velká písečná pláž -

- pozvolný vstup do moře na velké pláži -

- velká písečná pláž poblíž centra -

Lokalita : Pisak nedaleko od centra, vzdálenost od Omiše 16 km. Apartmány jsou na klidném místě vzdálené cca 800m od magistrály.

Popis lokality : Tradiční klidná Chorvatská pobřežní vesnička s historickým kamenným centrem a kostelíkem, která se rozprostírá ve svazích nad mořem. Ze všech apartmánů se Vám naskytne nádherný pohled na moře a okolní krajinu. Je zde několik oblázko-písčitých pláží, kde si každý nejde své místo. Ve vesničce najdete typické nábřežní restaurace a kavárny, smíšený obchod se vším potřebným. Je možné podnikat podvečerní procházky podél pobřeží a dostat se po cestě do nejvýchodnější lokality v Pisaku " Vrulja" nebo po přírodní cestě dojít do sousední vesničky Marušiči. Cestou se můžete vykoupat v nádherně čistém moři a na plážích, které budou jen pro vás. Máte-li možnost vlastního motorového člunu doporučujeme navštívit místo zvané Vrulja se spodními sladkovodními prameny. Supermarket, banky, lékaře, lékárnu a velké tržiště naleznete v nedalekém městečku Omiš. Zde můžete posedět v mnoha kavárničkách, restauracích a barech nebo si v přístavu vybrat z bohaté nabídky výletů na ostrov Brač, které zakoupíte přímo na výletních lodích. Zajímavý je také výlet lodí kaňonem řeky Cetiny zakončený návštěvou typické Dalmatinské restaurace "Radmanova mlinice" s možností koupání v chladné řece. Nad tímto údolím je z pravé strany nádherná vyhlídka " Gata ". V naší FOTO- GALERII si můžete prohlédnout další zajímavé turistické cíle v okolí.

Vzdálenosti : moře 20m, cesta na pláž 20m - privátní opalovací terasy pro dům nebo 300m na velkou písečnou pláž, centrum 350m, restaurace 400m, obchod 400m

         ( uvedené vzdálenosti jsou orientační a závisí na zvolené cestě, rezervovaném podlaží a zvoleném místě na pláži )

Popis apartmánů : Dům s několika apartmány je postaven v jižním svahu nad mořem, na klidném místě s nádherným výhledem z apartmánů na okolní krajinu a pobřeží. Pronajímáme zde AP4+1 a AP4+1 ve třetím podlaží, S2 a AP4+1, AP2+2, v druhém podlaží, AP4+1, AP4+1 v prvém domu.

VŠECHNY APARTMÁNY jsou NOVĚ zařízeny kvalitním nábytkem jsou KLIMATIZOVÁNY, mají TV a sat. a připojení k wifi internetu

U domu je venkovní zděný gril se zastřešeným posezením, který je možné používat po dohodě s majitelem nebo správcem domu.

V kuchyních je jídelní stůl, židle, lednice s mrazákem, sporák, nádobí, příbory ........

Parkování Na soukromém parkovišti nebo v garážích přímo u apartmánů. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo !!

Přístup od domu na pláž :  Po soukromých schodech přímo na pláž, Nepřecházíte žádnou komunikaci !!

 - foto zahrady, teras pod domem na opalování a vstup do moře pod domem je nafocen - zde klikni pro otevření -

Pláž : Skalnatá s přístupem do moře po schodech ve vzdálenosti cca 20m od domu, pozemek je řešen terasovitě s dostatkem prostoru pro opalování, nad mořem je několik  teras s posezením a lehátky jen pro tento dům ! Naleznete zde přírodní stín od vzrostlých stromů, ale také nádherně slunné terasy přímo nad mořskou hladinou. Schody a vstup do moře je osvětlen pro možnost nočního koupání. NA TERASÁCH JSOU LEHÁTKA jen pro hosty domu Miro !! Je možné se pěšky dostat na velkou písčitou pláž ve vzdálenosti cca 300m od domu nebo na malou oblázkovou pláž vzdálenou cca 70m od domu.

 - pláž ve vzdálenosti cca 300m od domu je nafocena - zde klikni pro otevření -

Plovoucí AQUAPARK  - zábava pro vaše děti !! - nově otevřeno na Makarské   >> informace zde <<

Jednotlivé apartmány : 

AP4+1 třetí podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, jídelna s obývacím pokojem, 1x koupelna s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj se sedací soupravou volně spojený s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorný balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit.

AP4+1 třetí podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, jídelna s obývacím pokojem, 1x koupelna s WC, 1x balkon

  - jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj se sedací soupravou volně spojený s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorný balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

S2 druhé podlaží - 1x obývací ložnice s kuchyní, 1x koupelna s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem volně spojená s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP4+1 druhé podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, jídelna s obývacím pokojem, 1x koupelna s WC, 1x balkon

  - jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj s rozkládací sedačkou volně spojený s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorný zastřešený balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP2+2 druhé podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 1x koupena s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavená kuchyň s možností dvou přistýlek na rozkládací sedačce ( pouze pro děti ), jídelní stůl a židle, koupelna a WC, velký jižní balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP4+1 prvé podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x terasa  

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorná terasa s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP4+1 prvé podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x terasa  

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorná terasa s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

    

V apartmánech je možnost se zdarma připojit na WIFI internet ( síla signálu a rychlost je ovlivněna umístěním vysílače a počtem připojených hostů ! )   

( označení " AP " znamená apartmán, " S " studio a číslo, které následuje je počet lůžek + možné přistýlky ) 

CENÍK APARTMÁNŮ je  >>ZDE<<

Naše doplňující informace :

Majitelé hovoří Chorvatsky, Anglicky, domluvíte se i Česky. 

Majitelé mají vlastní kotevní bóji u pobřeží, kterou můžete zdarma po dohodě používat pro Váš dovezený menší gumový člun.

Pobyt je možné kombinovat se sousedními domy z naší nabídky : ILJA, BRUNO

Následující fotografie zobrazují apartmány, jejich interiér a pláže poblíž domu.

foto z apartmánu Miro AP4+1  III.p. ( jiho-východní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  III.p.                                                                druhá ložnice v AP4+1  III.p.                                                obývací pokoj v AP4+1  III.p.

pohled z obývacího pokoje v AP4+1 III.p.                                         pohled z balkonu v AP4+1  III.p.                                      TV v obývacím pokoji AP4+1 III.p.       

            jídelna v AP4+1  III.p.                                                              kuchyň v AP4+1  III.p.                                                            koupelna s WC v AP4+1  III.p.

prostorný rohový balkon v AP4+1  III.p. 

foto z apartmánu Miro AP4+1  III.p. ( jiho-západní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  III.p.                                                                druhá ložnice v AP4+1  III.p.                                                obývací pokoj v AP4+1  III.p.

pohled z obývacího pokoje v AP4+1 III.p.                                   TV v obývacím pokoji AP4+1 III.p.                                                 jídelna v AP4+1  III.p.                     

                 kuchyň v AP4+1  III.p.                                                        koupelna s WC v AP4+1  III.p.                                         prostorný rohový balkon v AP4+1  III.p.

pohled z balkonu v AP4+1  III.p.

foto z apartmánu Miro AP4+1  II.p.  v lokalitě Pisak riviéra Omiš

            ložnice v AP4+1  II.p.                                                     pohled z ložnice v AP4+1  II.p.                                                   druhá ložnice v AP4+1 II.p.

 

pohled z druhé ložnice v AP4+1 II.p.                                              obývací pokoj v AP4+1 II.p.                                                              jídelna v AP4+1  II.p.         

kuchyň v AP4+1  II.p.                                                      koupelna s WC v AP4+1 II.p.                                                       sprcha v AP4+1 II.p.

                 balkon v AP4+1  II.p.                                                            pohled z balkonu v AP4+1 II.p.

foto ze studia Miro S2  II.p.  v lokalitě Pisak riviéra Omiš

dvojlůžko v S2  II.p.                                                                     jídelna v S2  II.p.                                                                         kuchyň v S2  II.p.

                     koupelna s WC v S2  II.p.                                                              balkon v S2 II.p.                                                             posezení je možné i pro 3 osoby v S2  II.p.

foto z apartmánu Miro AP2+2  II.p.  v lokalitě Pisak riviéra Omiš

ložnice v AP2+2  II.p.                                                        obývací kuchyň v AP2+2  II.p.                                                    jídelna v AP2+2   II.p.

rozkládací sedačka v obývací kuchyni AP2+2  II.p.                                      kuchyň v AP2+2   II.p.                                                       koupelna s WC v AP2+2  II.p.                     

různé pohledy na prostorný rohový balkon v AP2+2  II.p.

foto z apartmánu Miro AP4+1  I.p. ( jiho-západní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  I.p.                                                         pohled z ložnice v AP4+1  I.p.                                                 druhá ložnice v AP4+1  I.p.

         pohled z druhé ložnice v AP4+1  I.p.                                           jídelna a kuchyň v AP4+1  I.p.                                 jiný pohled na obývací kuchyň v AP4+1  I.p.

           koupelna s WC v AP4+1  I.p.                                                  sprcha v koupelně v AP4+1  I.p.                                      nádherný pohled z terasy v AP4+1  I.p.

velká rohová terasa v AP4+1  I.p.

foto z apartmánu Miro AP4+1  I.p. ( jiho-východní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  I.p.                                                         pohled z ložnice v AP4+1  I.p.                                                    druhá ložnice v AP4+1  I.p.

přistýlka v druhé ložnici AP4+1  I.p.                                                    kuchyň v AP4+1  I.p.                                                              jídelna v AP4+1  I.p.                      

prostorná rohová terasa v AP4+1 I.p.                                                   pohled z terasy AP4+1 I.p.                                      pohled obývacího pokoje v AP4+1 I.p.

foto domu Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš

     poloha domu                                                                                          poloha domu                                                                 rozložení apartmánů

společné posezení u grilu                                                                         velký zděný gril                                                                    parkovací plocha             

jsou zde dvě garážová stání                                                         horní parkovací plocha                                                           horní parkovací plocha

foto pláží a teras na opalování pro dům Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš

dolní opalovací terasa pohled na východní stranu                                   průzračné moře pod domem                                          dolní opalovací terasa západní pohled            

přístup na dolní terasu                                            podél moře je vše upraveno na opalování                                                        přístup do moře      

                                           další terasa na opalování , která je částečně zastíněna                                                              další menší terasa s lehátky pod prostornou borovicí

pod borovicemi je několik velkých teras s lehátky a přírodním stínem ( vše je jen pro hosty domu Miro ! )

velká pláž poblíž domu Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš ( cca 300m metrů od apartmánů )

pohled na část velké pláže, která je cca 300 metrů od domu Miro

pohled na část velké pláže, která je cca 300 metrů od domu Miro

pohled na část velké pláže, která je cca 300 metrů od domu Miro

pohled na další pláže poblíž centra, kde je několik restaurací kaváren

pohled na další pláže poblíž centra, kde je několik restaurací kaváren

pozvolný přístup do moře je z velké pláže i dalších menších poblíž centra

 

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Na každý Vámi zaslaný e-mail obratem obdržíte potvrzení o doručení

 - poslední úprava této stránky proběhla: 03. listopadu 2017                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

          

Vaše ubytování v Chorvatsku 2018 - levná dovolená v apartmánech oblast střední Dalmácie Chorvatsko